Panele dekoracyjne

Pokaż na stronie:

Panele dekoracyjne na ścianę - wnętrze pełne inspiracji na wyciągnięcie ręki!

Chcesz uzyskać efekt pięknej aranżacji, która będzie się wyróżniać spośród setek szablonowych zdjęć? Jeśli tak, to nowoczesne panele ścienne dekoracyjne pomogą uzyskać Ci ten efekt i sprawią, że Twój dom będzie robił prawdziwą furorę wśród znajomych i rodziny!
Panele dekoracyjne na ścianę, to namiastka naturalności, jaką możesz uzyskać w kuchni, salonie, czy pokoju gościnnym, a co za tym idzie być bliżej przyrody! Wiemy, że rosnący trend na rynku przybliżający nas do środowiska naturalnego nie maleje, a drewniane kompozycje są bardzo często wybierane do dekoracji wnętrz domów jak i miejsc publicznych!
Panele dekoracyjne do kuchni czy salonu mogą sprawić, że te pomieszczenia będą bardziej przytulne i ciepłe dla domowników. W naszym sklepie internetowym kupisz panele dekoracyjne w atrakcyjnej cenie z szybką dostawą do domu! Zrób zamówienie już dziś i ciesz się zupełnie nowymi rozwiązaniami dekoracyjnymi we wszystkich pomieszczeniach!

Co to są panele dekoracyjne?

Panele dekoracyjne są to transparentne płyty produkowane na bazie żywic z zatopionymi wewnątrz elementami naturalnych roślin np. traw, liści, gałęzi. Układ ten tworzy naturalne, fantastyczne wzory, które wypełnią każde wnętrze atmosferą niepowtarzalnego uroku i subtelności. Zróżnicowana kolorystyka oraz niepowtarzalna różnorodność kształtu tych roślin wraz z transparentnością paneli umożliwia bardzo szerokie ich zastosowanie np. zamiast szkła we frontach meblowych, we frontach szaf z drzwiami przesuwnymi, jako okładziny ścienne lub ściany oddzielające poszczególne pomieszczenia.

Gdzie panele dekoracyjne sprawdzą się najlepiej?

Panele dostępne w naszej ofercie można zastosować praktycznie w każdym pomieszczeniu. Doskonale sprawdzą się w pokojach dziennych, łazience, biurze (np. do oddzielenia poszczególnych pomieszczeń), we frontach szaf.

Rodzaje paneli dekoracyjnych

W naszej ofercie posiadamy panele produkowane na bazie żywic, które wewnątrz posiadają zatopione naturalne rośliny takie jak liście, trawy oraz gałęzie. System ten pozwolił stworzyć niepowtarzalne wzory, dzięki którym każde wnętrze nabierze wyjątkowego uroku.

Zalety paneli

Dzięki zastosowaniu naturalnych żywic panele dekoracyjne można giąć w temperaturze +70°C, a po wystygnięciu panel pozostaje w nowo nadanej formie. Dzięki zastosowanej strukturze oraz stopniu przezroczystości panele zapewniają intymność, co pozwala stosować je w niemalże każdych warunkach. Ponadto panele te odporne są na pęknięcia oraz uderzenia. Dzięki zastosowanym materiałom łatwo utrzymać je w czystości. Można stosować je na zewnątrz.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo | Sklep internetowy