Okleina meblowa naturalna

Pokaż na stronie:

Ze względu iż okleina naturalna jest nieregularna, ma różne usłojenie, wymiary, długości zamówienia na okleinę są przyjmowane indywidualnie. Sprzedawana jest w pełnych paczkach.

Aby zamówić naturanlą okleinę meblową należy skontaktować się mailowo lub telefoniczne podająć rodzaj, ilość i długość paczki wybranej okleiny, wówczas znajdziemy najbardziej przybliżoną paczkę.

telelefon: + 48 601 630 003

email: biuro@california-trading.eu

 

okleina meblowa naturalna dębowa

 

 

Okleina meblowa naturalna uzyskiwana jest poprzez skrawanie drewna. W zależności od wymiarów kłody uzyskujemy różne długości, szerokości oraz grubości okleiny - sprzedawana jest w paczkach. Oferujemy fornir naturalny zarówno z gatunków drzew europejskich jak również egzotycznych (na zamówienie).

 Cechy okleiny meblowej naturalnej:

  • różnorodność w zakresie grubości, długości i szerokości
  • pozyskiwana z 100% naturalnego drewna
  • produkt gotowy doskonale odzwierciedla wygląd litego drewna.
  • bogata oferta dekorów
  • możliwość wykonywania produktów w bardzo wysokiej klasie - jakości
  • możliwość zaspokojenia najbardziej wysublimowanych potrzeb Klienta
  • zmniejszenie kosztów wykonania produktów w porównaniu do produkcji z litego drewna

Okleiny na meble - rodzaje

Do produkcji oklein meblowych używana jest nietransparentna, samoprzylepna folia PCV. Następnie na jej powierzchnię precyzyjnie nanoszony jest nadruk, który pozwala uzyskać idealny wzór. Wysokiej jakości okleiny dostępne w naszej ofercie są odporne na działania promieni UV, zarysowania oraz są łatwo zmywalne. Okleina meblowa zdecydowanie wydłuża żywotność mebli, a także z jej pomocą możesz odświeżyć stare i zniszczone meble.

Zastosowanie oklein meblowych

Stosując okleinę meblową w łatwy sposób możesz odnowić rozmaite przedmioty codziennego użytku w Twoim mieszkaniu. Najczęściej stosuje się ją do oklejania powierzchni starych lub zarysowanych mebli. Dzięki niej będą one wyglądać jak nowe. Wystarczy, że naniesiesz ją na starą powierzchnię, dzięki czemu w kilka chwil Twoje meble nabiorą dawnego blasku. W naszym sklepie przygotowaliśmy kilka przykładowych wzorów i kolorów. Do biurek najlepiej nadadzą się materiały imitujące drewno.

Dla kogo okleina meblowa?

Okleina meblowa to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną aby ich wnętrza wyróżniły się spośród innych. Dobierając okleinę w odpowiedni sposób (np do koloru ścian, wykończenia pomieszczenia) można uzyskać wyjątkowy efekt nadając mu nowoczesny design. Oleiny meblowe można stosować zarówno do oklejania mebli kuchennych, w pokoju dziennym oraz dziecięcym.

Okleina na lodówkę

Zapewne niejednokrotnie spotkali się Państwo z sytuacją podczas której po przeprowadzeniu remontu kuchni Wasza stara lodówka nie pasowała do nowej aranżacji. Zamiast wydawać pieniądze na nową można dopasować odpowiednią okleinę i pokryć nią powierzchnię.

Okleina meblowa na drzwi

Okleina samoprzylepna może posłużyć do ozdobienia drzwi. Również jak w poprzednim przypadku może zajść taka potrzeba po remoncie, kiedy nie pasują już one do nowego wystroju. Pamiętaj, aby przed przystąpieniem do oklejania odkręcić klamkę.

Okleiny meblowe w kuchni

Odśwież swoje meble kuchenne piękną, naturalną okleiną. Nadaj im połysk i nowoczesny wygląd. Okleiny samoprzylepne na meble kuchenne to dosskonałe rozwiązanie kiedy zmieniasz wystrój kuchni i stare meble nie pasują do nowej aranżacji. Sklep internetowy California Trading - wbierz najlepsze tapety na swoje meble!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl