Okleina meblowa naturalna

Pokaż na stronie:

Fornir jest znakomitą alternatywą dla litego drewna. Są to cienkie arkusze skrawane z pni drzew. Arkusze zachowują strukturę drewna, wzór oraz kolor. Naturalna okleina cechuje się brakiem powtarzalności, każda kłoda ma inny odcień, usłojenie a także wymiary paczki. Wybierając elementy wykonane z forniru zamiast litego drewna, będziecie Państwo mógli cieszyć się szlachetną strukturą drewna.

Okleina naturalna sprzedawana jest w paczkach o różnych wymiarach

(nie sprzedajemy pojedynczych arkuszy)

W razie pytań prosimy o kontakt.

telefon: + 48 601 630 003

email: biuro@california-trading.eu

 

 

Okleina meblowa naturalna uzyskiwana jest poprzez skrawanie drewna. W zależności od wymiarów kłody uzyskujemy różne długości, szerokości oraz grubości okleiny - sprzedawana jest w paczkach. Oferujemy fornir naturalny zarówno z gatunków drzew europejskich jak również egzotycznych (na zamówienie).

 Cechy okleiny meblowej naturalnej:

  • różnorodność w zakresie grubości, długości i szerokości
  • pozyskiwana z 100% naturalnego drewna
  • produkt gotowy doskonale odzwierciedla wygląd litego drewna
  • bogata oferta dekorów
  • możliwość wykonywania produktów w bardzo wysokiej klasie jakości
  • możliwość zaspokojenia najbardziej wyszukanych potrzeb Klienta
  • zmniejszenie kosztów wykonania produktów w porównaniu do produkcji z litego drewna

 

Zastosowanie oklein meblowych

Stosując okleinę meblową w łatwy sposób możesz odnowić rozmaite przedmioty codziennego użytku w Twoim mieszkaniu. Najczęściej stosuje się ją do oklejania powierzchni starych lub zarysowanych mebli. Dzięki niej będą one wyglądać jak nowe. Wystarczy, że naniesiesz ją na starą powierzchnię, dzięki czemu w kilka chwil Twoje meble nabiorą dawnego blasku. W naszym sklepie przygotowaliśmy kilka przykładowych wzorów i kolorów. Do biurek najlepiej nadadzą się materiały imitujące drewno.

Dla kogo?

Okleina meblowa to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną aby ich wnętrza wyróżniły się spośród innych. Dobierając okleinę w odpowiedni sposób (np do koloru ścian, wykończenia pomieszczenia) można uzyskać wyjątkowy efekt. Okleiny meblowe można stosować zarówno do oklejania mebli kuchennych, jak i w pokoju dziennym oraz dziecięcym. 

Okleina na drzwi

Okleina może posłużyć do ozdobienia drzwi. Może zajść taka potrzeba po remoncie, kiedy nie pasują już one do nowego wystroju. Pamiętaj, aby przed przystąpieniem do oklejania odkręcić klamkę.

Okleiny meblowe w kuchni

Odśwież swoje meble kuchenne piękną, naturalną okleiną. Nadaj im połysk i nowoczesny wygląd. Okleiny na meble kuchenne to doskonałe rozwiązanie kiedy zmieniasz wystrój kuchni i stare meble nie pasują do nowej aranżacji. Sklep internetowy California Trading - wybierz najlepsze materiały na swoje meble!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo | Sklep internetowy