+48 601 630 003

biuro@california-trading.eu

Fronty to jedna z najistotniejszych gałęzi w meblarstwie. To ich wygląd w największym stopniu decyduje o atrakcyjności mebla. Na rynku pojawia się nam coraz ciekawsze materiały, z których można wykonać meble. To już nie tylko płyta laminowana, malowany MDF czy w ostatnich latach panujący wysoki połysk. Na rynek trafiają naturalne skały, z których wykonuje się fronty. Nie zmienia się jedno - surowy naturalny design czyli tak bardzo uwielbiany przez architektów wnętrz surowy beton i od zawsze panujące drewno.

Fronty wykonane na czarnej płycie MDF,  surowe  z charakterem. Czarne, surowe krawędzie idealnie współgrają z betonem na ścianach czy drewnem  na podłodze i  blatach. Inna niż do tej pory grubość frontu, bo jedyne 11 mm, nadaje lekkości i eleganckiego wyglądu mebla. Tak niewiele, a robi różnicę...

 

California Trading postanowiła połączyć to wszystko i wnieść powiew świeżości do tego monochromatycznego surowego designu, wykorzystać naturę w meblarstwie w nieco inny sposób . Naturalne rośliny w towarzystwie akrylu - zielone kłosy traw, brązowe gałązki czy białe liście. To tylko niektóre motywy doskonale komponujące się z każdym wnętrzem. W prosty sposób zmienisz nie tylko mebel ale i wnętrze.

 

 

Od dawna też specjalizujemy się w fornirowanych formatkach lakierowanych, frontach w okleinie naturalnej oraz modyfikowanej także z niezbędnymi wierceniami. Zakres naszych usług pozwala naszym klientom stworzyć niepowtarzalny mebel. Rozwijamy się, znaleźliśmy nowe rozwiązania, szukamy także partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy hurtownie, dealerów - wszystkich tych którzy lubią być krok przed…

 ZOBACZ OFERTĘ     SKONTAKTUJ SIĘ 

 

Aby pobrać scany oklein modyfikowanych wpisz swój adres e-mail i zaakceptuj regulamin pobierania plików. Otrzymasz wówczas wiadomość z linkiem do pobrania plików.
Regulamin