+48 601 630 003

biuro@california-trading.eu


Odpowiedzialność w biznesie
W prowadzeniu biznesu zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji, dlatego budując wzajemne zaufanie zaczęliśmy od siebie. California Trading przystąpiła do programu „Rzetelna Firma” i pozytywnie przeszliśmy weryfikację, uzyskując certyfikat Krajowego Rejestru Długów. Poprzez przejrzyste relacje z klientem nieustanie budujemy wizerunek solidnego dostawcy i mocnej pozycji rynkowej.

Cenimy sobie wydajność jakość obsługi. Wymagamy wiele od siebie ale także od firm pośredniczących między nami a naszymi kontrahentami. Starannie dobieramy firmy kurierskie. Typowe dostawy przewożone są na europaletach, a za zamówienia powyżej 500 złotych transport jest po stronie Californii Trading.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. W biznesie stawiamy na jakość obsługi, wysokie standardy oraz szczerość. W związku z koniecznością dostosowania się do panującej na rynku mody i trendów ciągle wdrażamy nowe produkty i udoskonalamy je, by oferować jak najwyższą jakość.

Jesteśmy otwarci na współpracę przede wszystkim z producentami mebli oraz architektami i projektantami wnętrz.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

 

Oto kilka zalet współpracy z nami

  • Wysoka jakość oferowanych produktów
  • Szybka dostawa
  • Gwarancja zgodności produktów
  • Profesjonalna obsługa
  • Najlepsza cena

 


 

 Etapy realizacji zamówień

 

 

Przyjęcie zamówienia

 

Kompletowanie zamówienia

 

Transport zamówienia

 

Odbiór zamówienia przez klienta

    

INFORMACJE

Na skróty

Newsletter

Terms and Conditions
Aby pobrać scany oklein modyfikowanych wpisz swój adres e-mail i zaakceptuj regulamin pobierania plików. Otrzymasz wówczas wiadomość z linkiem do pobrania plików.
Terms and Conditions