Aktualności

Praca na stanowisku magazyniera Tczew

22 Kwietnia 2020

Praca na stanowisku: MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Magazynier operator wózka widłowego

Lokalizacja: Tczew-Gołębiewko

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony
  • stałe wynagrodenie + premia uznaniowa zależna od wyników
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • praca w stałych godzinach pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • praca w zgranym i małym zespole
  • lokalizacja: Tczew/Gołębiewko
  • zaopatrujemy w odzież oraz obuwie robocze
  • zatrudnienie od zaraz

zadania

  • przyjmowanie dostaw
  • kompletowanie towarów oraz przygotowywanie wysyłek
  • prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej
  • uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych
  • kierowanie wózkiem widłowym (warunek konieczny)
  • Utrzymanie porządku i czystości na magazynie

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych
  • dyspozycyjność od zaraz
  • uczciwość i dbałość o powierzone mienie
  • odpowiedzialność
  • Brak wpisów w Krajowym Rejestrze Karnym

WYNAGRODZENIE USTALANE JEST NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ.
Bardzo prosimy o wysyłanie CV na biuro@california-trading.eu
Jeśli zainteresują nas Twoje umiejętności zaprosimy na rozmowę i ustalimy WYNAGRODZENIE, które Cię usatysfakcjonuje

prosimy o dopisek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).