Aktualności

01 Czerwca 2019

Nowa odsłona naszej witryny

Z okazji uruchomienia naszej nowej strony California Trading, na kórej mają Państwo możliwość zakupów online zapraszamy do skorzystania z rabatu, który jest ważny do końca czerwca 2019.

 

Nowa odsłona naszej witryny california-trading.eu jest przyjazna zarówno dla nowych, jak i dla dotychczasowych klientów. Rejestracja w serwisie wiąże się z wieloma korzyściami, a wypracowane lub stałe rabaty firm, które już z nami współpracowały zostaną przypisane do nowych kont.

Wszyscy goście portalu mają teraz możliwość sprawdzenia dostępności produktów, którymi są zainteresowani oraz ich dokładnych wymiarów i ceny. Ponadto, mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji i zakupić online dowolne artykuły, nawet te z najnowszych kolekcji. Nasz sklep internetowy daje klientom pełen dostęp do informacji na temat terminów realizacji zamówienia oraz śledzenia wszystkich jego etapów.

Co więcej, obserwując naszą stronę będą mieli Państwo dostęp do aktualności oraz trendów, które są na rynku oraz nowości w świecie meblarstwa. Strona daje możliwość dzielenia się realizacjami wykonawców oraz inspirowanie się możliwościami z wykorzystaniem forniru. 

Zachęcamy do przetestowania nowych możliwości witryny i życzymy Państwu udanych zakupów. 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl