+48 601 630 003

biuro@california-trading.eu


Odpowiedzialność w biznesie
W prowadzeniu biznesu zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji, dlatego budując wzajemne zaufanie zaczęliśmy od siebie. California Trading przystąpiła do programu „Rzetelna Firma” i pozytywnie przeszliśmy weryfikację, uzyskując certyfikat Krajowego Rejestru Długów. Poprzez przejrzyste relacje z klientem nieustanie budujemy wizerunek solidnego dostawcy i mocnej pozycji rynkowej.

Cenimy sobie wydajność jakość obsługi. Wymagamy wiele od siebie ale także od firm pośredniczących między nami a naszymi kontrahentami. Starannie dobieramy firmy kurierskie. Typowe dostawy przewożone są na europaletach, a za zamówienia powyżej 500 złotych transport jest darmowy.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. W biznesie stawiamy na jakość obsługi, wysokie standardy oraz szczerość. W związku z koniecznością dostosowania się do panującej na rynku mody i trendów ciągle wdrażamy nowe produkty i udoskonalamy je, by oferować jak najwyższą jakość.

Jesteśmy otwarci na współpracę przede wszystkim z producentami mebli oraz architektami i projektantami wnętrz.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

 

Oto kilka zalet współpracy z nami

 • Wysoka jakość oferowanych produktów
 • Szybka dostawa
 • Gwarancja zgodności produktów
 • Profesjonalna obsługa
 • Najlepsza cena
 •  


   

   Etapy realizacji zamówień

   

   

  Przyjęcie zamówienia

   

  Kompletowanie zamówienia

   

  Transport zamówienia

   

  Odbiór zamówienia przez klienta

      

  Aby pobrać scany oklein modyfikowanych wpisz swój adres e-mail i zaakceptuj regulamin pobierania plików. Otrzymasz wówczas wiadomość z linkiem do pobrania plików.
  Regulamin