Pobieranie i rozpowszechnianie plików

Niniejsze pliki udostępnione na stronie Internetowej california-trading.eu są własności firmy California Trading Sp. z o.o. Sp. k..

Zgodnie z art. 23 ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (dalej: pr.aut.) bez zezwolenia California Trading Sp. z o.o. Sp. k. wolno nieodpłatnie korzystać z udostępnionych plików w zakresie własnego użytku osobistego.

Rozpowszechnianie, udostępnianie ich i wykorzystywanie do celów komercyjnych jest dozwolone tylko i wyłącznie po umieszczeniu informacji o pochodzeniu plików i ich właścicielu, czyli California Trading Sp. z o.o. Sp. k. w miejscu widocznym i dostępnym dla dalszego użytkownika.

Informacja, która powinna być zamieszczona musi zawierać adres strony Internetowej: california-trading.eu. Wskazane jest umieszczenie danych teleadresowych California Trading Sp. z o.o. Sp. k. oraz logotypu (dostępny jest na stronie california-trading.eu)

Rejestracja adresu e-mail

Rejestracja adresu e-mail podczas pobierania plików oznacza automatyczną zgodę na otrzymywanie niezapowiedzianych wiadomości. Wysyłane wiadomości mają charakter osobisty (życzenia świąteczne, itp.), ofertowy (nowości, zmiany, promocje, ) i organizacyjnym ( zmiany w regulaminie, przerwy w działaniu firmy, itp.).

Każda wiadomość posiada linki, dzięki którym można zarządać usunięcia swojego adresu e-mail z listy wysyłkowej.

Informujemy, że adresy e-mail użytkowników strony california-trading.eu, podane w procesie ich rejestracji podczas pobierania plików, są przechowywane w naszej bazie danych i nie są udostępniane osobom trzecim, nie stanowią przedmiotu żadnej oferty handlowej ani nie są udostępniane podmiotom współpracującym z firmą California Trading.

Znak wodny na zdjęciach oklein modyfikowanych

Pliki przedstawiające okleiny modyfikowane posiadają znak wodny w postaci powtarzającego się logotypu California Trading Sp. z o.o. Sp. k..

Aby uzyskać pliki bez znaku wodnego należy skontaktować się z biurem California Trading Sp. z o.o. Sp. k. pod numerem telefonu +48 601 630 003 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.