Regulamin Newslettera

 1. Zapisując się do newslettera, uzytkownik/odbiorca wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)
 2. Administratorem danych osobowych zawartych w zamówieniu newslettera jest California Trading Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą w Tczewie, 83-110, Skarszewska 21
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usługi newslettera i nie będą udostępniane innym odbiorcom.
 4. Osoba składająca zamówienie jest uprawniona do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych California Trading Sp. z o.o. Sp. k. jest dobrowolne.
  Oświadczam, że powyższe informacje są mi znane i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
 5. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez California Trading Sp. z o.o. Sp. k. na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.
 6. Dla korzystania z usługi wymagane jest urządzenie z dostępem do Internetu, dowolna przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.
 7. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o promocjach, konkursach, wydarzeniach, nowościach i kolekcjach California Trading Sp. z o.o. Sp. k. poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.
 8. Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu adresu poczty elektronicznej, którym dysponuje Użytkownik do formularza udostępnianego przez California Trading Sp. z o.o. Sp. k. na stronie internetowej. Subskrypcja newslettera przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.
 9. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link "Rezygnacja" znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych.
 10. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej newslettera następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.
 11. California Trading Sp. z o.o. Sp. k. zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników albo dostarczanie treści bezprawnych.